Services

our features

Who Should Get Driving Lessons?

Opinie

Opinie klientów

Dziękujemy za 2 super zorganizowane dni z adrenaliną i uśmiechami na twarzach. Tego właśnie potrzebowaliśmy.
Czy czegoś żałujemy ?  TAK –  minęły zbyt szybko i nie udało nam się skorzystać z wielu atrakcji,  dlatego DO ZOBACZENIA!

Edyta Szałach

Lexus Polska, Dział PR

AMS Grzebieluch to pełen profesjonalizm, odpowiedzialność, umiejętność dobrania optymalnych rozwiązań, rzetelność i uczciwość. Firma sprawdziła się w najróżniejszych sytuacjach i mam do niej ogromne zaufanie. Nie szukam innych ofert – wieloletnia współpraca daje spokój przy planowaniu kolejnych przedsięwzięć – wiem, że to, co należy do AMS Grzebieluch zostanie wykonane perfekcyjnie.

Monika Małek

HR Manager of Clear2Pay wraz z Zespołem.

Mam przyjemność poinformować, że firma AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH jest naszym dostawcą w zakresie szkolenia kierowców z bezpiecznej jazdy.Współpraca ma już swoją wieloletnią historię. Współpraca układa się bardzo dobrze, firma AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH jest partnerem, na którym można polegać, zespół posiada świadomość wagi spraw związanych z jakością wykonywanych usług.Doceniając walory firmy AUTO MOTO SPORT GRZEBIELUCH mogę w pełni zarekomendować świadczone przez nich usługi innym firmom poszukującym profesjonalistów.

Marek Bladzinski

Car Fleet Co-ordinator Philip Morris Polska
our rewards

Certificate