marcin@amsgrzebieluch.pl

Szkolenia kierowców

Akademia Bezpiecznej Jazdy AMS Grzebieluch powstała w 1994 roku. Jej założycielem jest Sławomir Grzebieluch, szkoleniowiec służb specjalnych o ogromnym doświadczeniu zdobywanym między innymi na stanowisku szefa sekcji szkolenia kierowców BOR (Biura Ochrony Rządu). Zespół instruktorów prowadzony i nadzorowany jest przez czynnego zawodnika rajdowego, znakomitego specjalistę z zakresu szkoleń z taktyki i techniki jazdy, Marcina Grzebielucha.

Podstawą oferty jaką stworzyła nasza Szkoła Bezpiecznej Jazdy jest doskonała kombinacja doświadczenia z prowadzenia różnorodnych zajęć dydaktycznych oraz z zawodów sportowych. W rezultacie jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle bogaty wybór usług zarówno najbardziej typowych, jak i zupełnie nowatorskich. Prowadzimy więc między innymi szkolenia kierowców doskonalących technikę jazdy i umiejętności prowadzenia samochodów w różnorodnych warunkach, kursy obejmujące Eco driving, jak i tworzymy eventy rajdowe, szkoleniowo-sportowe o bardzo zróżnicowanym charakterze.

Zaletą prowadzonych przez nas szkoleń kierowców jest ich kompleksowość. Nasze kursy to efektownie wyglądające i podnoszące adrenalinę poślizgi, techniki ratunkowe, ale jest to jedynie część naszej oferty. Jest ona wzbogacona o bardzo istotne dla kierowców taktyki jazdy oraz techniki asekuracji, które sprawdzają się w ruchu miejskim i pozamiejskim każdego dnia.

Podczas szkoleń kierowców w Akademii Bezpiecznej Jazdy AMS Grzebieluch uczestnicy doskonalą swoje umiejętności i technikę jazdy na znakomicie przygotowanym autodromie odwzorowującym dane warunki oraz pozwalającym skuteczne ćwiczyć wybraną technikę. Z kolei tak przydatna w codziennej jeździe taktyka prowadzona jest w normalnym ruchu drogowym. Każde z naszych szkoleń można uzupełnić o dodatkowe zajęcia z podstawowych zasad ratownictwa drogowego, do czego gorąco Państwa zachęcamy. Dla oszczędnych stworzyliśmy możliwość poznania tajnik Eco drivingu, czyli ekonomicznej jazdy.

Wieloletnie doświadczenie, które procentuje w każdym prowadzonym przez nas szkoleniu kierowców, innowacyjne podejście do prowadzenia kursów, ale także profesjonalna organizacja różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych pozwoliła nam zdobyć zaufanie licznych koncernów oraz firm ściśle związanych z branżą motoryzacyjną w Polsce. Szkoła Bezpiecznej Jazdy AMS Grzebieluch została doceniona między innymi przez Shell Polska, Toyota Motor Poland, Philip Morris Polska, czy AstraZeneca.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. AMS Grzebieluch, szkolenia kierowców, Warszawa.