marcin@amsgrzebieluch.pl

Akademia bezpiecznej jazdy - Carevent.pl

Powstanie naszej Akademii Bezpiecznej Jazdy to przede wszystkim wynik ogromnej pasji, zamiłowania do samochodów każdej marki, tych prawdziwych piękności, jak i mających swój unikalny styl, ogromnych i całkiem małych, zabłoconych i starannie wyczyszczonych. W Warszawie spotkali się pasjonaci wybierający zamiast obiadu u mamy przejażdżkę samochodem i stworzyli zupełnie wyjątkową szkołę bezpiecznej jazdy.

AMS Grzebieluch powstała w 1994 roku i od tego czasu nasza Szkoła Bezpiecznej Jazdy prowadzi nieustanne działania mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach. Angażowaliśmy się w różnorodne, nowatorskie eventy i wydarzenia, prowadziliśmy szkolenia kierowców dla tysięcy uczestników, a także organizowaliśmy imprezy motoryzacyjne o bardzo różnym charakterze:

  • imprezy motywacyjne,
  • imprezy integracyjne,
  • profesjonalne prezentacje nowych modeli samochodów wprowadzanych na nasz rynek,
  • targi motoryzacyjne,
  • prezentacje oraz eventy dla dziennikarzy,
  • konkursy motoryzacyjne,
  • rajdy samochodowe,
  • wyprawy off-road i wiele innych.

Kurs bezpiecznej jazdy w AMD Grzebieluch cieszy się uznaniem kierowców między innymi z uwagi na fakt, iż prowadzony jest przez bardzo doświadczonych instruktorów, którzy znają nowe techniki i strategie jazdy, przejechali setki kilometrów w rajdach samochodowych oraz od wielu lat pomagają innym kierowcom podnosić swoje umiejętności. Szkolenia kierowców obejmują także Eco driving, czyli technikę jazdy ekologicznej oraz ekonomicznej, a przy tym bezpiecznej. Są one szczególnie polecane przedsiębiorstwom posiadającym dużą flotę pojazdów, ponieważ udowodniono, że kierowcy przeszkoleni z zasad Eco drivingu zużywają znacznie mniej paliwa, co przekłada się na spore oszczędności.

Carevents.pl jest miejscem, w którym nasza Akademia Bezpiecznej Jazdy podsumowuje swoje osiągnięcia, ofertę szkoleń kierowców, oryginalnych imprez, konkursów, czy prezentacji. Ogromne doświadczenie przejawia się w maksymalnym profesjonalizmie w każdym prowadzonym szkoleniu oraz kursie. Akademia Bezpiecznej Jazdy AMS Grzebieluch ostrzega: kontakt z nami grozi zarażeniem – zarażeniem pasją do samochodów i motoryzacji!

Zapraszamy Państwa na skuteczne szkolenie kierowców.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy AMS Grzebieluch, Warszawa.

Tory na których organizujemy eventy